Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať

Presúvame sa... k lepsiemu! Coming Soon!
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Facebook - Co s tym spravime?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Facebook - Co s tym spravime? Empty
OdoslaťPredmet: Facebook - Co s tym spravime?   Facebook - Co s tym spravime? Icon_minitimeŠt február 17, 2011 4:13 pm

Viete, ked som nemal takmer 2 mesiace pocitac, uvedomil som si, ze aj ked som nebol na Facebook-u cely ten cas, zistil som, ze som vlastne o nic neprisiel, hoci mam asi 150 priatelov, a tak sa vlastne pytam: Naco chodia vsetci ti mladeznici kazdy den na facebook? Co, nemaju koho ohovarat, ked sa stretnu, a tak musia ohovarat statusove fotky, vsetko, co si napisu 2 musi hned vediet zvysok ludi na Facebook-u? Je to fakt chore, povedzte mi, ako by ste to riesili vy, aby tam nesedeli dlhe hodiny a v skole nenadavali, ze nemaju cas sa ucit?
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Zuzičkáá
Member
Zuzičkáá


Počet príspevkov : 69
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Slovensko, Poprad :D

Facebook - Co s tym spravime? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Facebook - Co s tym spravime?   Facebook - Co s tym spravime? Icon_minitimeSo február 19, 2011 9:19 pm

Úplne s tebou súhlasím! :) Aj ja si myslím, že facebook je požierač času a aj tak tam dokopy nič nie je. Fajn, aj ja niekedy zájdem na fb, no myslím, že nie som na tom až tak zle, že tam mám 1500 friends, ktorých ani nepoznám, ani si s nimi nepíšem a podobne. Veľa ľudí tam chodí, nezmyselne sa šťuchá, ale aj si naozaj potrebujem niečo zistiť, alebo len tak nachvíľu zabiť čas, je to dobré miesto, lebo viem, že tam vždy všetci sú.
A to je druhá vec. Nechápem, prečo je na Fb milión skupín a tých vecí na lajk, kde všetci píšu, ako fejs ničí vzťahy, požiera čas a nič tam nie je, ale aj tak tam sedia od rána do večera! Toto asi nikdy nikto nepochopí...
Návrat hore Goto down
Sheepah
Admin
Sheepah


Počet príspevkov : 141
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Tá diera tam na Slovensku, jedna z mnoho

Facebook - Co s tym spravime? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Facebook - Co s tym spravime?   Facebook - Co s tym spravime? Icon_minitimeSo február 19, 2011 10:17 pm

<.<... >.>... <.<... MySpace!
Návrat hore Goto down
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Facebook - Co s tym spravime? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Facebook - Co s tym spravime?   Facebook - Co s tym spravime? Icon_minitimeŠt marec 03, 2011 7:06 pm

omg dajme to fb prec
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Facebook - Co s tym spravime? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Facebook - Co s tym spravime?   Facebook - Co s tym spravime? Icon_minitimeSo marec 05, 2011 11:28 am

Co konkretne tym myslis?
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Sponsored content





Facebook - Co s tym spravime? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Facebook - Co s tym spravime?   Facebook - Co s tym spravime? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Facebook - Co s tym spravime?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať :: Pravidlá a pomoc :: Poradňa (láska, autá, PC,...)-
Prejdi na: