Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať

Presúvame sa... k lepsiemu! Coming Soon!
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Empty
OdoslaťPredmet: Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)   Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Icon_minitimeŠt december 02, 2010 6:41 pm

Tato tema bola vytvorena pre uzivatelku Zuzičkáá, no nie len pre nu, ak potrebujete vyhovorku, spytajte sa! my vam uz nieco poradime :D
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Zuzičkáá
Member
Zuzičkáá


Počet príspevkov : 69
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Slovensko, Poprad :D

Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)   Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Icon_minitimeŠt december 02, 2010 7:17 pm

Ďakujem, že si pre mňa založil túto tému. Nebude len pre mňa, samozrejme, je hlavne pre vás. Ako ste sa už mohli dozvedieť, budeme sa tu venovať našim aj vašim problémom. Riešením budú výhovorky.

V dnešnej dobe sa vyhovára hádam každý. Aj keď sa možno nevyhovárame radi, uričte ste sa snažili nejak nenápadne odbočiť od témy, alebo vymyslieť dlhý príbeh, ktorému by ostatní mali uveriť. No a tu je problém. Niekedy nevieme čo povedať. Preto sme založili túto tému, v ktorej by sme si navzájom pomáhali s vymýšlaním výhovoriek.

Tak na začiatok; Včera som povedala určitému človeku to, čo som asi nemala robiť. Vymyslela som si pár vecí, síce neviem prečo, ale skočil mi na moje klamstvo a teraz neviem, čo ďalej. Povedala som, že sa na ňho veľmi hnevám a že som s ním skončila. No, nemyslela som to až tak vážne, ako to ten dotyčný pochopil.
Pomôže mi niekto? :)
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)   Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Icon_minitimeŠt december 02, 2010 7:23 pm

V prvom rade by si mu mala asi vsetko povedat, aby si o tebe nemyslel, ze chces, aby ti uveril pravdu, ver mi, aj ked si myslis, ze ti na tvoj "pribeh" alebo vyhovorku kazdy skocil, v skutocnosti sa vzdy najde nejaka potvora malickost, ktora ta prezradi, ver mi, viem o com hovorim. Potom mu vsetko povedz na rovinu a az potom zistis, ci je to tolerantny clovek, ktory dokaze odpustat, alebo nejaky d***l, ktory si mysli, ze ked sa bude hnevat, nieco tym vyriesi. Skus to :D
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Sheepah
Admin
Sheepah


Počet príspevkov : 141
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Tá diera tam na Slovensku, jedna z mnoho

Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)   Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Icon_minitimeŠt december 02, 2010 8:01 pm

Rád by som dodal, že ktokoľvek môže pridávať nové témy
Návrat hore Goto down
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)   Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Icon_minitimePo december 27, 2010 4:15 pm

mam problem neznam z coho sa mam uz tesit a to su vianoce fsecko skoro je uz na pip :( pomozetemi ?

Založ prosím novú tému, ktorá sa bude týkať tvojho problému. -Sheepah

Presne, zaloz novu temu, potom ti radi odpovieme. -Child Of Bodom
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)   Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Výhovorky (Pre vaše polovičky, proste pre hocikoho)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať :: Pravidlá a pomoc :: Poradňa (láska, autá, PC,...)-
Prejdi na: