Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať

Presúvame sa... k lepsiemu! Coming Soon!
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 BMW- novinky

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

BMW- novinky Empty
OdoslaťPredmet: BMW- novinky   BMW- novinky Icon_minitimePo október 04, 2010 6:52 pm

V tejto téme sa dozviete nove veci o BMW. Ako napr. nedávno vyšiel na svet novaX3 je viac zaoblená a drachšia s novou technikou,ale motory ostali tie iste.


Teším sa na vaše príspevky, taktiež to tu budem upravovať, podľa toho, či sa stane niečo nové.
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

BMW- novinky Empty
OdoslaťPredmet: Re: BMW- novinky   BMW- novinky Icon_minitimePo november 29, 2010 6:53 pm

No podla mna nespravili v BMW az taku inuativnu zmenu, skor sa mi pacia modeli Active Hybrid, lebo to maju podla mna fest kruto prepracovane, lebo nechyta sa na nich ani Mercedes ci Toyota, no mohli by uz pomaly na autosalonoch predvazdat elektromobily alebo nieco lepsie, je to len na nich, ak si chcu udrzat klientelu...
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

BMW- novinky Empty
OdoslaťPredmet: Re: BMW- novinky   BMW- novinky Icon_minitimeSo december 04, 2010 4:03 pm

BMW viraba elektromobil miny a to je asi jeden z mála elektromobilov co bi som si kupis. A spravilo noví odrad 5 GT. aaj vynovili 6 nie jejak velmi ju ne zmenili. tesim sa na dlsie modely od bmw
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

BMW- novinky Empty
OdoslaťPredmet: Re: BMW- novinky   BMW- novinky Icon_minitimeSo december 04, 2010 8:35 pm

Hej, ja som pocul, ze vyrabaju elektro Mini, no to by som si urcite nekupil. Znechutilo ma, ked uverejnilo novy model Countryman, a tak som su Mini pridal ku automobilkam, ktore su tzv. Outsideri. Na tej 6 spravili aj kabrio, proste hroza, prave som pozeral ukazku, vobec sa mi nepaci, ale pocul som o sutazi, ze davaju za neviem co BMW X-series, mohol by si o tom nieco najst? THX

P.S.: Po tom, co nieco napises, si to skus precitat a opravit gram. chyby. Dakujem
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

BMW- novinky Empty
OdoslaťPredmet: Re: BMW- novinky   BMW- novinky Icon_minitimeNe december 19, 2010 6:19 pm

a este ze mini bol 3 naj elektro mobil v nejakom teste ale bol by 4 ale bo je dost velky ta bol 3
Návrat hore Goto down
Sponsored content





BMW- novinky Empty
OdoslaťPredmet: Re: BMW- novinky   BMW- novinky Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
BMW- novinky
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať :: Fakt o (v)šetkom :: Motorizmus-
Prejdi na: