Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať

Presúvame sa... k lepsiemu! Coming Soon!
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ženy a autá

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimeUt september 28, 2010 6:01 pm

Myslíte si, že ženy a autá patria k sebe? Môj názor:

Moja sestra napriek tomu že je žena je milovníčkou tohto športu. Zaujíma sa z každého rožka troška. Najviac ju fascinujú ferrari, ale ako osobné auto by si kúpila ford mustang. Je to taký malý pozorovateľ, ktorý stojí v zadu a z každého vie dačo( teraz nenarážam na jej výšku) :o Shocked :lol: :D
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimeUt september 28, 2010 6:57 pm

Podla mna ma byt zmysel temy v tom, ze ci pasuju auta a zeny dokopy. Nie ako ozdoby, ale normalne, ako muzi, ze sa tomu venuju. Tu mas zopar prikladov:

1.) Pred asi tyzdnom otvorili 1. servis na svete, ktory je cisto zensky (zlozenim personalu), a nie je to v pokrokovej krajine, ale tusim ze v Kolumbii, takze toto je dokaz, ze zeny a auta mozu patrit k sebe aj technicky.

2.) Minuly rok, pocas vysielania verejnopravnej televizie (program: Velka cena Belgicka 2009), stretol stab tejto televizie zenu povodom zo Slovenska, ktora pracoavala pre holandsky automobilovy magazin, a zaujimalo ju to. Dalsi dokaz.
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimeSt september 29, 2010 4:34 pm

no ja stým osobne súhlasím že môžu patriť k sebe. NO odkedy ma skoro zrazila žena tak stým nie vždy súhlasím ako vodičky sú strašné česť vínimkam
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimeŠt september 30, 2010 12:03 pm

Akoze, technicky k sebe patrit mozu, ale tiez si myslim, ze za volant len vynimocne, pretoze aj ked by boli po technickej strane kompatibilne s autom, za volantom je to uplne ine, aj ked viac nehod sposobia muzi, ale tych soferuje ovela viac :D . Ale, kym ma nezrazi auto, alebo take daco, co sposobi zena, tak to v pohode tolerujem.
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Sheepah
Admin
Sheepah


Počet príspevkov : 141
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Tá diera tam na Slovensku, jedna z mnoho

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimeŠt september 30, 2010 1:22 pm

Ja k tomuto nemam co povedat, moja mama (ano, je to zena a neviem co ste si mysleli) soferuje auto(ked nejake ma) a snazi sa docela opatrne, aj ked sa niekedy bojim ked po rokoch zasadne za volant.
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimeŠt september 30, 2010 1:58 pm

Heh, ja sa tiez bojim, ked moja mama soferuje, preto vzdy soferuje len to starsie, ale strasne ma vytaca, ked sa snazi nastartovat a pohnut, tak jej vyletia otacky do 6500 ot./min., a to, ako asi veiete, je dost zle pre motor. (a ze preco mame problem so zanesenymi vstrekovacmi paliva).
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimePi október 01, 2010 2:59 pm

ja sa bojim ked soferuje sestra bo ona si myslí ze je na drahe. to pre nu nase auta ktore maju vsetky 200 a viac koni to je ajk diablov nastroj cakam kim dakde parane nabura a potom bude mat uctu ku konikom
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimePi október 01, 2010 4:52 pm

No, tak pri jej style jazdy, ako pises, to tak dlho cakat nebudes
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimePi október 01, 2010 8:09 pm

no bo ona jazdi tak ze richlo akceleruje a potom pribrzdi ze jej nezdochne motor ale tym sa nici
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimePo november 29, 2010 7:05 pm

Dnes rano, ked mi spoluziak vravel, jak zenska isla do kopca na letnych a bola za nou kolona, islo ma buchnut. Jasne, ked viem, ze ten stredny sneh na letnych prejdem, a nemam cas prezut gumy,pohoda, ale ked zenska, ktora nevidi ani co sa deje pred nou si necha do decembra letne pneu a potom robi nehody, tak to ma vie pekne nas...
normalne som si az pomyslel, ze by sme mali mat povinne od nejakeho datumu zimne pneu, ak taky zakon uz neni, ale tusim, ze ne, koko, ale fest ma to vytocilo, wwwwwwwaaaaaaah!
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitimeSo december 04, 2010 4:06 pm

Podla mna by nemalií davat niektorím zenam vodicak ked som rano isiel do skoly a bolo napadane prechdzam cez prechod a na krizovatke stalo bmw 1 a nemalo vihodenu smerouku ta prechdzam s kukam ze to auto ma ide zarazit ta som si svihol a kukm ze v nom sedi zena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ženy a autá Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ženy a autá   Ženy a autá Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ženy a autá
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať :: Fakt o (v)šetkom :: Motorizmus-
Prejdi na: