Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať

Presúvame sa... k lepsiemu! Coming Soon!
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Recenzie - knihy a filmy

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Zuzičkáá
Member
Zuzičkáá


Počet príspevkov : 69
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Slovensko, Poprad :D

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimePo september 27, 2010 6:39 pm

V tejto téme sa budeme zaoberať vašimi názormi na rôzne knihy, alebo filmy, ktoré ste čítali / videli. Tu nám môžte napísať, čo si myslíte o daných knihách / filmoch a povedať, či vás viac zaujala písaná forma, alebo tá hraná.

Na začiatok by sme si mohli určiť pár diel, o ktorých by sme mohli písať. Vyberiem niečo, čo poznajú asi všetci, no najmä dievčatá.

Tak napríklad:
1. Twilight
2. Harry Potter
3. Škola noci
4. Upírske denníky

Časom budeme názvy kníh a filmov obmieňať... Teším sa na vaše názory. :)
Návrat hore Goto down
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimeUt september 28, 2010 6:10 pm

fest husty film ze A TYM to je ako ze pokracovanie serialu z 80 rokov ten serial bol taky kruty bol akčný zabavný ale iba pre iste povahy. tento film je taky isty ale pozrel som si ho iba 4 krat posesebe to je namna dost ale garfilda som visel aspon 60krat

neviem ako vy ale ja niesom zastancom 3D kina mozno anymovane filmy. tie 3D okuliare su premna zataz kedze nosim aj normalne . A aj ten zázitok je pri 3D neanymovaných filmoch oveľa mensí podla mna
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimeUt september 28, 2010 6:51 pm

Ja tiez nie som zastancom 3D - okuliarov technologie, tiez kvoli okuliarom, ale v kine kebyze pozeras nejake filmy, tak niektorym ludom by nemuselo byt dobre, ak by sa na vas zrazu vyrutil napr. smrtiak so sekerou a kto si ma potom umyvat vlasy...

Inac 3D technologia je celkom dobra od /cenzura/, pretoze to nie je okuliarova, ale klasicka, bez okuliarov technologia, a vytvara to skoro porovnatelny dojem, len cena je o dost rozdielna.
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Sheepah
Admin
Sheepah


Počet príspevkov : 141
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Tá diera tam na Slovensku, jedna z mnoho

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimePi november 26, 2010 4:52 pm

Takže konečne sa mi podarilo niečo vymyslieť a napísať do tejto témy!

Ja síce napíšem recenziu, a nie filmy/knihy, ktoré sa mi páčia(Téma sa volá Recenzie - knihy a filmy)

Harry Potter
Každý určite poznáte tieto série kníh/filmov.
Rád by som niečo povedal na obidva druhy.
Filmová séria HP sa začala vcelku dobre. Dosť ma zarazilo to, že je toho veľa povystrihované a tak tam nenájdete všetko, čo bolo v knihe. Najviac chabá bola 5-ka: Kniha - Skvelá, Film - Niečo slabé. Určite máte všetci rovnaký názor. Ostatne, na film toho veľa nemám čo povedať, síce toho je veľa. Nedávno vyšiel film HP 7 pt.1, ktorý som síce ešte nevidel, no dúfam, že to bude za niečo stáť, kedže to bolo rozdelené na dve časti a prvá časť má dve a ?? hodiny. Kniha bola úžasná, nemám k tomu čo dodať.

Síce som neprečítal všetky časti HP, ako napríklad 2-ku, ale čo sa dá robiť.

Snáď nabudúce napíšem o niečom inom ;)

Edit: Je 26.11., 14:01 a za hodinu idem na HP 7, takze to tu za 3 hodky updatujem :)
Edit2: Tákže som s5 a prinášam vám novinky! 1. čast Harry Potter a Dari Smti bola celkom zaujímavá, no bola dosť rozťahaná. Chvíľkami to bolo vzrušujúce, inokedy to bolo zábavné a tak som docela spokojný. Jediná chybička bolo to rozťahovanie, ktoré vlastne ani tak nevadilo, no nič s tým neurobím.
Návrat hore Goto down
Zuzičkáá
Member
Zuzičkáá


Počet príspevkov : 69
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Slovensko, Poprad :D

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimePi november 26, 2010 10:35 pm

Takže, keď som bola mladšia, vôbec som ho nevnímala, no keď som videla 4. časť, uvedomila som si, že sa mi to celkom páči. :D Páčia sa mi filmové efekty. Celkovo sa mi páčia filmy. Knihu som čítala len jednu a to ani nie celú. Len zopár stránok. Rada by som si pozrela 7. časť, pretože vyzerá byť zaujímavá.
Návrat hore Goto down
Sheepah
Admin
Sheepah


Počet príspevkov : 141
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Tá diera tam na Slovensku, jedna z mnoho

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimePi november 26, 2010 10:55 pm

Snáď ju čoskoro uvidíš :) Taktiež by som vám rád oznámil, že tu budem prispievať kedykoľvek natrafím na nejaký dobrý film alebo knihu(Väčsinou filmy)

Dúfam, že sa vám budú páčiť moje názory.
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimePo november 29, 2010 7:11 pm

ja som bol minule na velmi dobry film, volal sa "Ja, zloduch" bolo to 3D, no musim povedat, ze dost slabe 3D, byt vami, idem a klasicku, a ak nosite okuliare, tak duplom. Film je o zloduchovi, ktory sa rozhodne ukradnut Mesiac pomocou zmensovaca, no ten ma syn riaditela Diablovej banky, ktory chce tiez ukradnut Mesiac, a tak si zloduch vezme do opatery 3 sirotky, ktore su z domova a pouzije ich na svoj plan, no postupne medzi nimi vznika rodinne puto a tak spolu zostanu, no podari sa zloduchovi ukradnut Mesiac?
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Zuzičkáá
Member
Zuzičkáá


Počet príspevkov : 69
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Slovensko, Poprad :D

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimePo november 29, 2010 7:19 pm

Film Ja, zloduch som si chcela pozrieť aj ja. Trailer vyzeral dobre, takže myslím že by to mohlo byť veľmi zaujímavé. Snáď si naň niekedy nájdem čas. :)
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimeSt december 01, 2010 6:10 pm

Hej, ale keby som bol na tvojom mieste, radsej si to zozeniem z pozicovne laebo od kamaratov si poziciam, lebo v kine je to dost predrazene a neni to v 3D az take dobre, ako som uz pisal.
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimeSo december 04, 2010 4:11 pm

Odporucam jeden fest krutý film sa vola ze fízli zo zálohy. he to akčná komédia. strasna haluz vrele odporucam . ja osobne som sa stoho filmu popukal od smiechu. síce som ho videl po anglicky a aj po česky tak musim uznat ze originálny dabing he lepší, lebo v českom bol miestami blbí preklad.
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitimeSo december 04, 2010 8:41 pm

Hej, ten film som zhodu nahod videl aj ja, tiez mozem vrele odprucat, este stale sa obcas z toho smejem, ked si spomeneim. Musis to brat ale s nadhladom - original je vzdy lepsi, nez dabing.
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Sponsored content





Recenzie - knihy a filmy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Recenzie - knihy a filmy   Recenzie - knihy a filmy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Recenzie - knihy a filmy
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať :: Fakt o (v)šetkom :: Hobby-
Prejdi na: