Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať

Presúvame sa... k lepsiemu! Coming Soon!
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Hudba - voľná diskusia

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Hudba - voľná diskusia Empty
OdoslaťPredmet: Hudba - voľná diskusia   Hudba - voľná diskusia Icon_minitimeSo september 25, 2010 11:17 am

Akú hudbu počúvate? Tak aj na takéto otázky odpovedajte práve sem. Je tu voľná diskusia, takže vás nebudeme strieľať, ak nepočúvate metál.
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Sheepah
Admin
Sheepah


Počet príspevkov : 141
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Tá diera tam na Slovensku, jedna z mnoho

Hudba - voľná diskusia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hudba - voľná diskusia   Hudba - voľná diskusia Icon_minitimeSo september 25, 2010 7:07 pm

One word: METAL
Návrat hore Goto down
Child of Bodom
Admin
Child of Bodom


Počet príspevkov : 178
Join date : 21.09.2010
Age : 64
Bydlisko : Doma

Hudba - voľná diskusia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hudba - voľná diskusia   Hudba - voľná diskusia Icon_minitimeSo september 25, 2010 8:27 pm

Cavte, sobota vecer, nikto na FB, ICQ ani na Skype, tak idem napisat monolog o hudbe, ktoru milujem.

Ak niekto povie slovo "Hudba", ako prave co ma napadne su tie bozske zvuky nastrojov, hlavne elektrickej gitary a bicich. hned nato pocujem spev Alexiho Laiha (COB), ako krici z plnych pluc, snaziac sa vydat tie najlepsie tony, ktore rozveselia fanusikov do nepricetnosti. Zrazu, 4-metrove plamene v strede javiska a solo Alexiho s Roopem, ktory tak hraju na tych gitarach, az sa mi trhaju struny. Jaska mlati do svojich bicich, ako keby to boli bejzbalove lopticky a on mal v rukach palku. Toto ma napadne, ak sa spomenie slovo "Hudba"

Tak, ako vela ludi na tomto obrovskom svete, pocuvam metal. Najviac sa mi na nom pacia tie tazko rozpoznatelne vokaly s kombinaciou tvrdych tonov gitar a bicich. Najradsej pocuvam Children of Bodom, Dimmu Borgir a par klasickych, nemetalovych kapiel, ako AC/DC, Metallica ci Iron Maiden. Metal ma konecne zobudil z doby ladovej a konecne som zacal zit na plno. priznavam, stalo to aj vela zlych momentov, ale v konecnom dosledku som strasne "happy", ze som fanusikom prave tohto stylu. Ku metalu ma priviedol brat pred asi 3 rokmi, pretoze skoro cela ich extrieda pocuvala tieto bozske tony zakomponovane do super piesni. Jeho metal uz moc nezaujima, ale mna to drzi stale, lebo som clovek, co si musi plnit vzdy svoje ciele a trapi ho, ak to je nemozne. Jedneho dna, najskor cez leto sa splni 1. moj "velky metalovy" sen - navstevit matku metalu - Finsko. O navsteve tejto krajiny snivam uz velmi dlho, pretoze ak este neviete, vo Finsku je Jazero Bodom, po com je pomenovana najlepsia svetova kapela - Children of Bodom. Toto jazero je take mysticke, ze ked o nom raz pocujete, uz ho nepusitite z halvy. Proste ma ocarilo a kazdy bozi den premyslam, ako asi vyzera a kedy tam uz budem. Dalsi dovod, preco chcem sit do Finska je ich podenbie. Milujem zimu, aj rovnomenne rocne obdobie, a nikdy sa v lete neviem dockat Zimy. Dalsi dovod, pre ich navstevu je pocut ich uradny jazyk, finstinu. tento jazyk sa mi velmi paci, aj ked ho ovladaju povacsine len Fini. Jedneho dna sa chcem naucit tento jazyk.

Ak ste si precitali tento monolog az do konca, verim, ze aj vy pocuvate tuto bozsku hudbu a ostanete jej verny ako keby to bola vasa manzelka.

Child of bodom
Návrat hore Goto down
https://osetkom.forummotion.com
Zuzičkáá
Member
Zuzičkáá


Počet príspevkov : 69
Join date : 21.09.2010
Bydlisko : Slovensko, Poprad :D

Hudba - voľná diskusia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hudba - voľná diskusia   Hudba - voľná diskusia Icon_minitimeNe september 26, 2010 6:24 pm

Ja mám rada rôznu hudbu, no najviac asi metal...

Viacmenej mi je jedno akého štýlu je určitá pesnička, hlavné je, či sa mi páči. Mám rada pesničky od CoB, BfMV, AC/DC, Iron Maiden, Guns n´Roses, Nightwish, Evanescence, Linkin Park, Paramore,... Tieto skupiny sú asi moje najobľúbenejšie, hoci by som mohla písať ešte hodnú chvíľu...

Nemám rada ľudí, ktorí počúvajú určitú skupinu, (/pesničku) len preto, že sa páči druhým, keď ľudia poznajú len zopár pesničiek danej skupiny a vyhlasujú, že tú skupinu počúvajú (a aj keď o nej nič neviedia), tak že ju poznajú. Ďalej sa mi nepáči, ak niekto niekoho odsudzuje kvôli tomu, aký štýl alebo akú hudbu počúva, a keď niekto počúva hudbu nahlas napr. v meste,... a nepoužije slúchadlá!!

Trochu som odbočila od podtémy, no téma myslím ostala rovnaká - Hudba. Preto by som chcela dodať ešte jednu vec, ktorú už myslím spomínali aj admini.. Toto fórum je naozaj o všetkom, takže aj keď nemáte radi metal, istotne si tu nájdete aj iné zaujímavé diskusie, ktoré sa ho netýkajú. Je síce zamerané aj na CoB, ale veríme, že sa Vám tu bude páčiť.. :)
Návrat hore Goto down
Don Sup
Člen realizačného tímu, náborár
Don Sup


Počet príspevkov : 126
Join date : 28.09.2010

Hudba - voľná diskusia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hudba - voľná diskusia   Hudba - voľná diskusia Icon_minitimeŠt september 30, 2010 2:37 pm

Ja počúvam to čo sa mi pači od klasiky po metal. Aj staršich umelcov. V poslednej dobe pocuvam AC/DC alebo Karla Gota , Viem je to divná kombinácia ale mne to nevadí. POcuvam aj klasiku ale operu veľmi dlho pocuvat nemozem bo ma s toho poli hlava . :lol:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hudba - voľná diskusia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hudba - voľná diskusia   Hudba - voľná diskusia Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hudba - voľná diskusia
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum, na ktorom sa nestratíte a budete mať vždy kde písať :: Fakt o (v)šetkom :: Hobby-
Prejdi na: